2026 Bode MC-255-1000W Red
Call or Click for Quote
Apply for financing
Get in Touch
    Description
    2026 Bode MC-255-1000W Red
    Info
    Industry
    Powersports
    Make
    Bode
    Model
    MC-255-1000W
    Trim
    Red
    Year
    2026
    MSRP
    N/A
    Category
    Scooter
    Subcategory
    Electric
    Specs
    Enginee
    1000W brushless
    Max Payload
    Max load: 200 kg
    Top Speed
    35 km/h
    Battery
    60V 12AH Lithium
    Torque
    95 N/M
    Weight (Dry)
    51 kg
    Front Tire
    235/55-8''
    Rear Tire
    Length
    1759 mm
    Width
    750 mm
    Height
    700 mm